Monday, March 18, 2019

5 KROKÓW DO PIERWSZEGO MILIONA - NIERUCHOMOŚCIJak w 5 krokach zarobić 1+ milion złotych dzięki nieruchomościom?Krok pierwszy: Kupno nieruchomości poniżej tej wartości.

W nieruchomościach znajdziesz nieruchomości, które czasem stają się niezauważone ... może nie są odpowiednio reklamowane, może nieruchomość jest w złym stanie, a może sprzedający ją wycenia, ponieważ POTRZEBUJĄ jej natychmiastowej sprzedaży - a to jest w miejscu, w którym przychodzisz. W nieruchomościach bardzo dobrze jest znaleźć nieruchomość o wartości 300 000zł - i kupić ją za 240 000zł. Dla Ciebie to dodatkowe 60 000zł wartości za zakup domu w pierwszej kolejności.

Krok drugi: Wyremontuj, aby zwiększyć zyski.

Z każdą zakupioną przeze mnie nieruchomością znalazłem sposób na jej wyremontowanie, aby ZWIĘKSZYĆ wartość… inwestowanie w nieruchomości daje Ci pełną kontrolę, aby w pełni przeanalizować transakcję i określić, ile pieniędzy ma zostać dokonanych, NAWET PRZED KUPOWANIEM. A wszystko to sprowadza się do zrozumienia wartości i oszacowania, ile warte będzie remonty.Krok trzeci: wykorzystaj nie swoje pieniądze

Jeśli chodzi o kupowanie czegoś, dobrą wiadomością jest to, że nawet nie musisz wykorzystywać wszystkich swoich pieniędzy ... zamiast tego pożyczasz większość od kogoś innego! A OPROCENTOWANIE, KTÓRE PŁACISZ, JEST DOPUSZCZALNE W PRZYPADKU DOCHODU NA WYNAJEM!

Krok czwarty: długoterminowe trzymanie

W dłuższej perspektywie czasowej wartość nieruchomości powinna wzrosnąć wraz ze wzrostem popytu… a to oznacza, że ​​twoja nieruchomość jest warta WIĘCEJ niż za nią kupiłeś. ALE, ponieważ kwota kredytu pozostaje taka sama - oznacza to, że zyskujesz różnicę.


Krok piąty: CASHFLOW

Możesz inwestować swoje pieniądze i uzyskiwać zwrot zysku każdego miesiąca, gdy najemca płaci Ci czynsz. Z tego też powodu zacząłem inwestować przede wszystkim w nieruchomości… Chciałem tylko stabilnego dochodu, w którym nie musiałem aktywnie pracować, i chciałem, aby był on dość pasywny… i nieruchomości były do ​​tego idealne.
Im więcej pieniędzy zainwestujesz w nieruchomości, tym więcej pieniędzy uzyskasz, im więcej pieniędzy otrzymasz, tym więcej nieruchomości możesz uzyskać, co oznacza większy przepływ gotówki. To całkiem miłe.Dzięki tym strategiom możesz zgromadzić 1 000 000zł lub więcej w nieruchomościach dzięki cierpliwości, zrozumieniu rynków i długoterminowej perspektywie inwestycyjnej!