Tuesday, March 26, 2019

Co kupi $1 milion w San Francisco?Uroczy. Przytulny. Niewiarygodnie drogie. Niektóre słowa, które mogłyby opisać rynek mieszkaniowy w San Francisco. A aukcja warta milion dolarów przyciągnęła uwagę Internetu z niewłaściwych powodów.
Wyżej notowana nieruchomości na platformie Zillow za 1.000.000 dolarów w geograficznym centrum San Francisco wygląda przyzwoicie z zewnątrz - ale części domu są bardzo zniszczone.

Agent sprzedaży nieruchomości Michelle Stephens, która opublikowała aukcję w zeszłym tygodniu, powiedziała że powodem, dla którego nie „ubrała mieszkania” było to, że chciała być „bardziej przejrzysta - klient musi wiedzieć co kupuje. ”
Stephens dodała: „Jest tylko tyle szminki, ile można nałożyć na świnię. I to po prostu nie miało sensu. To też jest bardzo ważne, ponieważ dostaniesz się do nieruchomości i jest tam również prawdziwy aromat. Lata nie czyszczenia tłuszczu kuchennego naprawdę wpłynęły na nieruchomości. ”

Właściciele przeprowadzili się rok temu i nalegali aby cena wyniosła milion dolarów. Stephens powiedziała, że wolałaby niższą cenę - ale dodała, że „zdecydowanie jest to pożądana okolica”. Od sobotniego popołudnia nie otrzymała żadnych zgłoszeń dotyczących domu.
Ceny nieruchomości i czynszów w San Francisco gwałtownie wzrosły w ciągu ostatnich 10 lat, pozostawiając na rynku domy o wartości milionów dolarów.

Średnia cena sprzedaży domu w San Francisco wyniosła 787 200 USD w marcu 2008 r., Zgodnie z dodatkowymi danymi Zillow. W styczniu tego roku było to 1 304 200 USD.