Thursday, March 21, 2019

Największe kłamstwa w nieruchomościach.

Największe kłamstwa w nieruchomościach.
Pierwszy mit, jaki słyszę, brzmi: „Zawsze lepszym pomysłem jest posiadanie domu”. Cóż, chodzi o to, że istnieje podejście uniwersalne. I wiem, że ludziom czasami lepiej jest WYNAJĄĆ zamiast KUPNO:

Po pierwsze, będą żyć. W takim przypadku lepiej wynająć, dopóki naprawdę nie BĘDZIESZ GOTOWY NA ZAKUP. Ten jest dość oczywisty.

Drugim jest to, że nie zamierzają utrzymać domu dłużej niż około 4-5 lat. Oto rzeczywistość. Posiadanie nieruchomości przez 1-5 lat nie jest dobrym zwrotem. Widzieliśmy wzrosty cen w ostatnich 5 latach. Realistycznie, twój dom nie wzrośnie o 10% rocznie ... Zalecam więc, aby ludzie kupili dom, który planuje go założyć NA CO NAJMNIEJ 5-7 LAT ... to daje największą szansę na odbić się od wszelkich wahań cen. Wszystko w tym, a prawdopodobnie lepiej będzie po prostu wynająć.

Trzeci powód, dla którego możesz być w lepszej sytuacji, jeśli jesteś w nieruchomości. Nieruchomości są idealne dla solidnego, długoterminowego bogactwa i wzrostu. ROI. Więc dla większości ludzi, którzy prowadzą własną gotówkę, wolą WYNAJĄĆ i mieć jak najwięcej GOTÓWKI.

Kolejnym mitem, jakim jest POŚREDNICY nie mają dobrych ofert. NIE prawda. Widziałem NIESAMOWITE oferty u pośredników, a ponieważ były niewłaściwie reklamowane, zostały przeoczone i cena zostało dużo obniżona. To źródło tej transakcji.

Kolejny „mit” dotyczący inwestowania w nieruchomości, w którym jest więcej pokoi, to więcej zysku… jest to coś, co mogę DUŻO i to błędne przekonanie, które absolutnie lubię wyjaśnić. Wyjaśnijmy to bardzo jasno: kolejne nieruchomości nie oznacza, że ​​zarobisz więcej pieniędzy. To, że masz 10 nieruchomości, nie jest oznacza że lepszą inwestycją. Jeśli chodzi o identyfikację dobrej inwestycji, kosztuje ona pieniądze. To jest to. Widziałem DOMY, które są lepszymi inwestycjami niż 10 budynków z pokojami ... i widziałem około 10 budynków z pokojami jako lepsze inwestycje. Wszystko sprowadza się do ceny, za którą kupujesz, to wszystko.

Kolejnym nieporozumieniem jest WYCZUCIE RYNKU. Tak, jeśli możesz poświęcić czas obserwując rynek. DZISIAJ JEST NAJLEPSZY CZAS.

I wreszcie ostatni mit o nieruchomościach, o którym mówi się, że jest to praca na cały etat, inwestując w nieruchomości. A jest trochę tak i trochę nie. Jeśli chodzi o inwestowanie w nieruchomości, może to być tak trudne, jak tylko możesz, jak chcesz.