Wednesday, March 27, 2019

Nieruchomość w UK tylko za £50 tysięcy!Bliźniak w Birmingham w sprzedaży za jedyne £50 tysięcy! Ale musisz go posprzątać!


Nieruchomość z dwiema sypialniami w Quinton w Birmingham mówią, że będą tylko „zewnętrzne oglądania dla tej nieruchomości”.Dom opisany jako idealny dla młodych par które szukają pierwszego domu, mogą nabyć tą nieruchomość za jedyne 50 tysięcy! Jednak potrzeba włożyć trochę pracy.

Położony w Birmingham, dzielnicy Quinton dom ma dwie sypialnie, ogród z tyłu, garaż oraz duży podjazd!

Zdjęcia na stronie nieruchomości ZOOPLA pokazują środek nieruchomości, sterty śmieci ułożone w środku. Również brakuje drzwi wejściowych jak i okien od frontu.

Nieruchomość zostaje sprzedana z zawartościami nieruchomości i można obejrzeć ją tylko z zewnątrz. Na zdjęciu, które chyba jest salonu widać pudełka, krzesła, zabawki który mają około 1 metra wysokości.Listing mówi: "Możliwość nabycia dwupokojowego domu w zabudowie bliźniaczej wymagającego remontu"

"Nieruchomość znajduje się w popularnej dzielnicy mieszkalnej, w pobliżu szkół King Edwards w Bartley Green i Five Ways, Newham University, a także lokalnych udogodnień znajdujących się w pobliżu"Zoopla szacuje, że inne domy na ulicy są warte około 110 000 funtów.

Kupili byście taką nieruchomość?