Thursday, April 04, 2019

Jak zwiększyć wartość domu w UK?


Jesteś właścicielem nieruchomości i planujesz niedługo ją sprzedać? A może myślisz przyszłościowo?

Przedstawię wam kilka sposobów!

Drzwi Wejściowe


Zaimponować kogoś na wejściu, można to zrobić niskim kosztem czyli około 1000 funtów. W zależności od stylu w twoim domu możesz postawić na coś nowoczesnego lub klasycznego.


Okna


Wymiana okien może wydawać się kosztowna, jednak pomyślmy o oszczędnościach na ogrzewaniu które mogą nam zapewnić. W ostatnim czasie są bardzo modne szare okna.


Porch


Wybudowa wejścia do pewnego rozmiaru nie wymaga pozwolenia council'u, sprawdźcie u siebie. Koszt to około 3-4 tysiące funtów, jednak mieć miejsce na wejście i gdzie zostawić kurtki oraz buty jest przydatne.


Otwarty Plan


Stworzenie otwartego planu to must-do w domach w UK, ludzie mają dosyć ścian pomiędzy salonem, kuchnią i jadalnią. Teraz wszyscy kochają otwarte przestrzenie które są jasne i ustawne. 


Remont łazienki


Większość łazienek w UK = przestarzałe, ciemne i zimne pomieszczenie. Warto zainwestować w jasną, ciepłą i nowoczesną łazienkę. Koszt to pomiędzy 5-10 tysięcy funtów, może podnieść warto 1.5x tyle.


Kuchnia


Kuchnia to serce domu, wszyscy aktualnie kochają wyspy. Tu gotujemy i możemy przyjąć gości. Funkcjonalna kuchnia to podstawa w każdym domu. Kuchnie można wyremontować za 3 tysiące funtów jak i za 20 tysięcy funtów, wartość dodana do domu może sięgnąć 1.5x.


Tyle na ten post, niedługo druga część.